Menu
Your Cart

Hakkımızda

Biz Kimiz?

LedStop Far Tasarım ve Aksesuarları 2020 Yılından itibaren AZC Car Style iş ortaklığı ile Far Tasarım Ürünleri ve Araç Aksesuarları online satış çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır.
Müşterilerimizi en uygun fiyatla buluşturmayı hedeflediğimiz bu yolda, giderek büyüyen ve alanında lider olmanın bilincini taşıyan bir firmayız.
2020 yılında online satış dünyasındaki yerini alan firmamız, portföyünü tüm Türkiye’ye yayma gayreti içinde hareket etmektedir.
Firmamızda far ve stop tasarım ürünleri haricinde bir çok araç elektronik aksesuarlarınında temininin ve ihtiyaçları da karşılanmakta ve ayrıca tasarımını yapmaktadır.

Neden Biz?

Ürün ihtiyaçlarınızı karşılarken, siz değerli müşterilerimize orijinali aratmayacak kalitede ürünler sunmak önceliğimiz.
Bunun için ürün kalitesi ispatlanmış fabrikalarla çalışıyoruz. Ürünlerimizi aracısız şekilde ithal ediyor olmamız; 
sizlere her zaman en iyi fiyatı sunmamızın zeminini hazırlıyor. Kutusunda sıfır olarak adresinize kadar gelen ürünlerimiz birinci kalite sarf malzemeden oluşuyor.
Biz, işini doğru ve kaliteli yapmaya çalışan insanlardan oluşan bir firmayız. Eğer siz de problemsiz bir online alışveriş tecrübesi yaşamak istiyorsanız, doğru adrestesiniz!